Звернення до жителів Піщанської ОТГ

Дата: 31.03.2020 15:32

Широківська громада затвердила Правила благоустрою, – основні ... На території населених пунктів Піщанської ОТГ працює інспектор з благоустрою, який контролює виконання Правил благоустрою, здійснюючи обстеження приватних домоволодінь, спілкується з мешканцями, видає приписи усунення порушень.

На превеликий жаль, є такі землевласники приватних садиб, які ігнорують Правила благоустрою і не виконують вимоги приписів, а їх прибудинкова територія захаращена будівельними матеріалами, сміттям, розібраними автомобілями, які зберігаються роками, закопаними шинами і, навіть побудованими загорожами для утримання свійської птиці. Все це призводить до звуження дорожнього полотна і ускладнення проїзду автотранспорту.

Окремим питанням зараз стало обрізання дерев, що розрослися і заважають проїзду автотранспорту, доставляючи масу неприємностей автомобілістам і пішоходам, а під час ураганів гілки, які падають на лінії електропередач стають однією з головних причин аварійних відключень електроенергії.

А ще гілки шкрябають,  пошкоджують комунальну техніку, яка має значно більші габарити, ніж легкові автомобілі і для виконання своєї роботи їй доводиться пробиратися крізь ці зарості.

Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, мешканцям необхідно хоча б раз на рік обрізати гілля дерев,  які ростуть на власному подвір’ї та прилеглій до паркану території.

На власників земельних ділянок, які не виконують Правил благоустрою населених пунктів Піщанської об’єднаної територіальної громади, буде складатися адміністративний протокол з залученням працівників поліції і вони будуть притягатися до відповідальності, згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає санкції у вигляді штрафу від 340 до 1360 грн.