До уваги мешканців Піщанської ОТГ !!!

Дата: 19.02.2020 10:39

Виконавчий комітет Піщанської сільської ради у зв’язку з поширенням на території Полтавської області африканської чуми свиней, та у відповідності до листа Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області нагадує мешканцям територіальної громади про необхідність дотримання ветеринарно-санітарних норм при утриманні свиней.

Профілактика захворювань на АЧС передбачає:

- безвигульне утримання свиней в «закритому режимі»;

- завезення тварин, продукції тваринного походження та кормів виключно з благополучних територій;

- використання кормів  тваринного походження в раціоні свиней після попередньої термічної обробки;

- утримання від придбання свиней у невстановлених для цього місцях та без супровідних ветеринарних документів.

Спеціалісти Держпродспоживслужби наголошують, що отримання миттєвих вигод та переваг від порушень ветеринарно-санітарних правил можуть призвести до повного знищення поголів’я свиней в господарстві.

Піщанської сільської ради.