Шановні роботодавці!

Дата: 09.01.2020 10:01

Нагадуємо Вам, що згідно пп. 4 п. 4 ст. 36 Закону України «Про зайнятість населення» підприємства, які займаються посередництвом у працевлаштуванні, повинні надавати службі зайнятості за місцем ведення діяльності у встановленому порядку відомості про чисельність працевлаштованих ними осіб.

Форма звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні»  та Порядок її подання затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 року № 851.

Форма звітності 1-ПА подається щоквартально, не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу, в електронному (з накладанням електронного цифрового підпису) чи паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або уповноваженої ним особи) міським, районним і міськрайонним центрам зайнятості.