Оновлено перелік адміністративних послуг ЦНАП

Дата: 23.10.2019 11:44

На пленарному засіданні сорок четвертої сесії Піщанської сільської ради сьомого скликання було затверджено оновлений перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг та через відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

Тепер у приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, можна отримати такі послуги:

• Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
  • Реєстрація місця проживання
  • Видача довідок, витягів, копій (про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання, про реєстрацію померлого на день смерті, витягу з домової та погосподарської книги, та ін.)
  • Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку
  • Документи дозвільного характеру у сфері земельних відносин
  • Паспортні послуги (вклеювання до паспорта громадянина України  фотокартки при досягненні громадянином 25 і 45-річного віку)
  • Надання субсидій та державних допомог

Графік прийому громадян адміністраторами ЦНАП:

Понеділок  8-00 – 17-15

Вівторок     10-45 – 20-00 (у зимовий час – до 19.00)

Середа        8-00 – 17-15

Четвер         8-00 – 17-15

П’ятниця     8-00 – 16-00

Без перерви на обід

У приміщенні ЦНАП працюють:

- Відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого комітету Піщанської сільської ради

- Відділ комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Піщанської сільської ради

Графік прийому громадян працівниками відділів:

Понеділок  8-00 – 17-15

Вівторок     8-00 – 17-15

Середа        8-00 – 17-15

Четвер         8-00 – 17-15

П’ятниця     8-00 – 16-00

Перерва на обід  12-00 – 13.00

У приміщенні ЦНАП за окремо затвердженими графіками ведуть консультаційний прийом:

- Працівники Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

- Працівники Відділу обслуговування громадян   Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

- Працівники Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості

- Працівники міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та мм. Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

(Інформацію про дату та час наступного прийому шукайте на  сайті сільської ради або уточнюйте за телефоном: 75-83-04)

У приміщенні ЦНАП встановлено термінал самообслуговування Приватбанку. Усі бажаючі мають можливість оперативно та з мінімальною комісією здійснити цілий ряд  платежів: за комунальні послуги, Інтернет, телефон, телебачення, поповнити мобільний, а ще на місці оплатити послуги, що надаються у приміщенні ЦНАПу – реєстрації місця проживання, витягів з Державного земельного кадастру, державної реєстрації права власності, інших податків та зборів Піщанської сільської ради.

Шановні громадяни! Запрошуємо Вас до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради! Ми завжди раді допомогти!