ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 26.09.2019 14:15

З 01 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ РОЗПОЧНУТЬ ДІЯТИ

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ І ЗБОРІВ!

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що на виконання п. 3 постанови Правління Національного банку України  від 28 грудня 2018 року № 62 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснюватись Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Дізнатися про нові рахунки можна за гіперпосиланням https://poltava.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/, з 01.10.2019 –  в Центрах обслуговування платників.

Реєстр рахунків для сплати податків і зборів також розміщений на  Веб-сторінці Головного управління Казначейства (розділ «Реквізити рахунків») Веб-порталу Державної казначейської служби України за адресою www.treasury.gov.ua.