«Здоров'я кожної людини – це його багатство»

Дата: 16.09.2019 16:22

З 09.09 по 13.09 у Гориславському НВК проводився Тиждень фізичної культури і спорту.

Тиждень розпочався лінійкою, на якій оголосили план заходів. Основна мета тижня - формування в учнів навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом. Участь у його проведенні взяли учні 1-8 класів. План проведення, складений учителем фізичного виховання, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

Протягом тижня учні разом зі своїми класними керівниками створювали стінгазети «Спорт – це життя!».

11.09 на шкільному стадіоні відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри» серед учнів 1-4 класів.  12.09 відбулися «Малі Олімпійські ігри» серед учнів 5-8 класів.  Усі учні були активними, в дружній атмосфері продемонстрували волю до перемоги та неабиякі спортивні здобутки.  11.09 та 12.09 для молодших та старших класів був проведений Олімпійський урок.

09.09. в Гориславському НВК учні та вчителі відзначали Міжнародний день грамотності. Мета Міжнародного дня грамотності – нагадати учням, що бути грамотним – важливо! Цього дня вчитель української мови підготував інформаційну хвилинку «8 вересня – Міжнародний день грамотності». На перерві учням було запропоновано цікаві мовні завдання: редагування тексту, вправа «Знайди помилку», виставка висловів про мову та грамотність.