Адміністрація Кременчуцької центральної районної лікарні інформує

Дата: 13.09.2019 09:52

В поліклініці Кременчуцької ЦРЛ впроваджено попередній запис та прийом до вузьких лікарів спеціалістів поліклініки на поточний тиждень за направленням сімейних лікарів – а саме до:

• Лікаря-інфекціоніста;
  • Онколога;
  • Дерматолога;
  • Нарколога;
  • Окуліста;
  • Гастроентеролога;
  • Невролога;
  • ЛОР;
  • Ендокринолога;
  • Хірурга;
  • Травматолога;
  • Психіатра;
  • Кардіолога;
  • Уролога;
  • Акушер-гінеколога.

Попередній запис на прийом може бути здійснений, як пацієнтом, довіреною особою, також і сімейним лікарем на зручний для пацієнта час по № телефона реєстратури поліклініки 758-75 з 08.00 до 15.00, крім суботи та неділі.

В поліклініці ЦРЛ пацієнти мають змогу укласти декларацію на медичне обслуговування з лікарями-терапевтами вищої категорії Левченко Наталкою Миколаївною та Ведецькою Світланою Миколаївною. Для укладення декларації пацієнту необхідно надати обраному лікарю паспорт, ІПН та при собі мати мобільний телефон.