Finance.ua запрошує студентів Полтавської області до участі у Scholarship

Дата: 13.09.2019 09:39

2 вересня стартує Scholarship від Finance.ua -соціальний конкурс для студентів по всій Україні. Участь у заході безкоштовна.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОТРИМАЄ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ У РОЗМІРІ 18 000 ГРИВЕНЬ, А ТАКОЖ МОЖЛИВІСТЬ ВІДВІДАТИ ЩОРІЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ З БАНКІВСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ FINRETAIL 2019.

Роботи учасників оцінюватимуть головні редактори сайтів, які підвищують фінансову грамотність українців - Finance.ua та Minfin com ua, а також представники найбільшого банку країни "ПриватБанк", МФО "Швидко Займ" та Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній.

Початок конкурсу - 2 вересня 2019 року. Кінець прийому робіт - 1 листопада 2019 року. Урочисте нагородження відбудеться у рамках FinRetail 2019.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРАВИЛА УЧАСТІ, ОСНОВНІ ВИМОГИ ТА ВИГРАШ - на сайті Scholarship від Finance.ua https://finance.ua/ua/scholarship.