На базі Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» відбувся семінар Школи просторового планування

Дата: 12.09.2019 13:30

Під час семінару основну увагу зосередили на питаннях земельних ресурсів. Представник від Піщанської громади – Оксана Олійник, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

Головним спікером заходу була Катерина Степчук, експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою». Вона докладно розповіла про сучасні тенденції інвентаризації землі та про нюанси щодо громадських пасовищ. Адже після передачі земель за межами об’єднаним територіальним громадам, виникає багато питань у повсякденній діяльності керівників та працівників виконкомів.

Учасники дізналися багато нового та цікавого й про аукціони з реалізації прав власності та права користування землею. Розібрали практичні ситуації з даної тематики. Не обійшли увагою й особливості укладання договорів оренди землі та внесення змін до них.

Жваву дискусію викликали питання можливостей та викликів, пов’язаних із самоврядним контролем. Також наведено багато цікавих й корисних прикладів життєдіяльності індустріальних парків та були продемонстровані успішні практики з цього питання.