Провели прийом жителів Піщанської громади представники управління Пенсійного фонду та управління Держгеокадастру

Дата: 14.08.2019 09:38

13 серпня 2019 року у приміщенні  Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, провели прийом жителів Піщанської громади провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району  Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Ольга Чайка та начальник відділу міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та мм. Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Наталія Вовк.

Більшість громадян цікавились  питаннями пенсійного забезпечення, умовами виходу на пенсію за віком,  перерахунку уже призначеної пенсії. Ольга Анатоліївна надала ґрунтовні консультації усім, хто прийшов на прийом, за необхідності призначила повторні консультації у відділі.

Щодо сфери земельних відносин на всі питання відповіла представник управління Держгеокадастру Наталія Вовк. Відвідувачі цікавились приватизацією землі,  зокрема, приватизацією земельних ділянок спільно-сумісної власності.

Детальну інформацію про дату наступного прийому працівниками служб та відділів можна отримати у ЦНАП або за телефоном: (0536) 75-83-04.