Шановні жителі громади!

Дата: 02.08.2019 09:37

На території населених пунктів Піщанської ОТГ силами комунального підприємства «Комунсервіс» регулярно проводяться роботи з благоустрою і в тому числі покіс бур’янів.

Враховуючи значні площі території загального користування, боротьба з бур’янами проводиться в першу чергу на ділянках прилеглих до комунальних закладів і установ, місць масового перебування населення, кладовищ тощо.

Разом з цим, у відповідності до «Правил благоустрою населених пунктів Піщанської об’єднаної сільської територіальної громади», обов’язок забезпечувати благоустрій територій, прилеглих до присадибних ділянок та ділянок підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності на відстані 10-25 м. покладено на її власників чи користувачів.

Тому, закликаємо Вас дотримуватись загальних Правил благоустрою та підтримувати в належному стані свої прибудинкові території.

Підтримуйте чистоту не лише у себе вдома, але й поза ним.

Дотримуйтесь загальних правил поведінки в загальних місцях, не смітіть, навчайте цьому своїх дітей, цінуйте роботу  працівників комунального підприємства.

Дякуємо за взаєморозуміння!