Запрошуємо ініціативних мешканців Піщанської громади написати проекти та вибороти кошти на їх реалізацію в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки»

Дата: 26.07.2019 10:22

Проекти приймаються з 20 липня по 20 серпня.

Сума співфінансування одного проекту з обласного та місцевого бюджетів у 2019 році визначатиметься у співвідношенні 50 на 50: проекти-переможці отримають кошти з обласного бюджету до 50% від вартості проекту (до ста тисяч гривень) та у розмірі 50% (або більше) – з місцевого бюджету.

Нагадаємо, у 2018 році у рамках БЮДЖЕТУ УЧАСТІ Полтавської області від мешканців Піщанської ОТГ було надіслано і допущено до голосування проект «Встановлення систем відеоспостереження в Піщанській об’єднаній територіальній громаді». На жаль, проекту не вистачило голосів. Сподіваємось, що у 2019 році активність громадян зросте і ми зможемо увійти в число переможців.

Аплікаційна форма 2019