Очільника Піщанської громади відзначили на сесії Полтавської обласної ради

Дата: 23.07.2019 11:21

19 липня 2019 року на 26 сесії Полтавської обласної ради 7 скликання вручено грамоту Піщанському сільському голові – Красницькому Олександру Петровичу за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад Кременчуцького району.

Олександр Петрович у місцевому самоврядуванні з 2001 року, з 2006 року тричі поспіль обирався сільським головою. Одним із перших очільників громад області включився в процес децентралізації влади, наполегливо працює в напрямку реформування місцевого самоврядування.

За ініціативи Олександра Петровича громада тісно співпрацює з організаціями та програмами міжнародної технічної підтримки (ПРООН, USAID, U-LEAD, Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Пульс та ін.), бере активну участь у всеукраїнських та обласних конкурсах.

Ця співпраця вже принесла результати у таких сферах, як освіта, культура, медицина: на території громади реалізовано проект по термомодернізації Піщанської гімназії, проведені капітальні ремонти Гориславського НВК, Кривушівського НВК, Піщанської амбулаторії, встановлено дитячі ігрові майданчики (с. Піщане, с. Кривуші, с. Гориславці), збудовано зовнішнє електроосвітлення (с. Піщане, с. Кривуші, с. Миловидівка), облаштовано засоби відеоспостереження (с. Піщане), розпочато будівництво нової амбулаторії в с. Кривуші, триває реконструкція Піщанського центру культури і дозвілля.

У громаді створене й діє з березня 2017 року Комунальне підприємство із забезпечення благоустрою «Комунсервіс», з січня 2018 року КП «Місцева пожежна охорона», з 2019 року жителі громади отримують послуги у ЦНАПі Піщанської сільської ради.

Саме завдяки такій позиції та наполегливій праці Олександр Петрович здобув повагу в колективі, у громадськості, керівництва району та області.

Щиро вітаємо Олександра Петровича і нехай ця відзнака додасть Вам наснаги, віри, сили для нових звершень, незгасимої енергії та невтомності у відповідальній справі!