ЦНАП: послуги доступні для всіх

Дата: 11.07.2019 16:40

9 липня в Гориславському сільському будинку культури пройшло громадське слухання «ЦНАП: послуги доступні для всіх», організаторами якого виступили голова громадської організації  Радочин Л.А. та завідувач Піщанською сільською бібліотекою для дорослих Войтенко І.А.

Зустріч проведено в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується міжнародною асоціацією IREX ТА Асоціацією міст України.

Людмила Радочин наголосила, що мета заходу проінформувати місцеве населення про те, які події та новини відбуваються в місцевій громаді, та налагодити контакт між жителями сіл громади та органами місцевого самоврядування. Децентралізація, що проходить в країні дала можливість органам місцевого самоврядування створювати більш комфортні умови для проживання мешканців громад, надавати їм результативні, зручні, своєчасні, а головне – доступні послуги, в тому числі й адміністративні.

Для цього в Піщанській громаді було створено Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

З передумовами та етапами створення ЦНАПу, про перелік  послуг, що надаватимуться громадянам розповіли жителям Гориславців заступник Піщанського сільського голови Компанієць В.А. та начальник ЦНАПу  Миколаєнко Н.В. Також вони відповідали на запитання присутніх, які виникали  в ході слухань.

На завершення зустрічі роздано буклети, в яких вказаний перелік адміністративних послуг, що надаватимуться мешканцям громади.