Увага! Футбол 2

Дата: 10.07.2019 16:29

7.07.2019 у неділю, матчем у Піщаному між командами СК «Піщане» та «Нова Знам’янка»  завершився четвертий тур Чемпіонату Кременчуцького району з футболу. На цю гру зібралося чимало вболівальників як місцевих, так і гостей.

Футболісти обох команд продемонстрували гостру безкомпромісну боротьбу на полі, але без великої кількості гольових моментів, хоча м’яч тричі за гру потрапляв у стійку воріт гостей. Так, гравець СК «Піщане» Демиденко Костянтин міг відзначитись у першому таймі після виконання чудового штрафного удару та, на жаль, м’яч здригнув лише «хрестовину» воріт. У другому таймі міг відзначитись Прописвіт Валерій, нападаючий СК «Піщане», коли вийшов віч-на-віч  з голкіпером гостей та знову м’яч від воротаря потрапляє в перекладину, в штангу і повертається в поле.

А вже на останній хвилині матчу рефері практично перекреслив всі намагання піщанців отримати очки в цьому матчі і призначив досить сумнівний вільний удар в сторону воріт господарів практично на лінії воротарського майданчика. В результаті 0:1 на користь команди з Нової Знам’янки.

Команда СК «Піщане» виступала у такому складі:

1. Садовий Владислав – 1
  2. Козин Юрій – 14
  3. Чижов Ігор – 6
  4. Шаповал Євген – 2
  5. Селиш Ярослав – 4
  6. Лепський Андрій – 8
  7. Білоконь Олег – 2
  8. Душко Микола – 18
  9. Мартиросян Армен – 22
  10. Прописвіт Валерій – 10
  11. Демиденко Костянтин – 11