У ЦНАПі Піщанської ОТГ провели прийом жителів Піщанської громади Наталія Волошина та Олена Іващенко

Дата: 10.07.2019 16:00

10 липня 2019 року у приміщенні  Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, вкотре провела  прийом громадян заступник начальника  Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області Олена Іващенко. Роз’яснила заявникам питання нарахування та виплати допомоги по тимчасовій втраті працездатності, реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань.

Також цього дня, згідно графіку роботи виїзних громадських приймалень, затвердженого наказом головного територіального управління юстиції у Полтавській області, у ЦНАПі на прийомі працювала приватний нотаріус Наталія Волошина. Більшість питань стосувалися успадкування майна, купівлі-продажу землі та нерухомості, поділу майна між співвласниками.

Детальну інформацію про дату наступного прийому працівниками служб та відділів можна отримати за телефоном: (0536) 75-83-04.