У ЦНАПі Піщанської ОТГ здійснено прийом спеціалістом Пенсійного фонду

Дата: 10.07.2019 08:57

9 липня 2019 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, провела  прийом громадян провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району  Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Ольга Чайка.

Громадян хвилювали такі питання:  підвищення пенсійних виплат з 01.07.2019 року, умови виходу на пенсію за віком у 2019 році, пенсійні виплати інвалідам ІІІ групи загального захворювання, необхідний пакет документів для призначення пенсії за віком, необхідність отримання довідки про заробіток, та інші. Ольга Анатоліївна надала ґрунтовні консультації усім, хто прийшов на прийом, за необхідності призначала повторні консультації у відділі.

Детальну інформацію про дату наступного прийому працівниками відділу обслуговування громадян Автозаводського району в м. Кременчуці та Кременчуцького району  Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області можна отримати за телефоном: (0536) 75-83-04.