Дата: 09.07.2019 14:03

До уваги керівників, голів комісій (уповноважених) по соціальному страхуванню, бухгалтерів підприємств, установ, організацій, а також населення Піщанської сільської територіальної громади.

10.07.2019 з 1000 до 1200 у приміщенні ЦНАПу за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137 буде проводитися консультаційний прийом заступником начальника  Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області щодо практичного застосування чинного законодавства по соціальному страхуванню, а саме:

1. Висвітлення останніх змін в нормативно-правовій базі Фонду соціального страхування України.

2. Нарахування та виплата допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання.

3. Призначення страхових виплат внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

4. Страхові виплати потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

5. Реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань.