Дозвілля в таборі відпочинку «Rainbow» Піщанської гімназії

Дата: 01.07.2019 16:46

У кожної людини є особливе свято, на яке вона чекає щороку. Його з великим нетерпінням ждуть діти, сподіваючись, що пройде воно яскраво, незабутньо, обов’язково із сюрпризами та подарунками. Про свято Дня народження та багато інших свят, українських та американських, говорили сьогодні на таборі «Rainbow».

Вихователі Пидорина В.А., Івасенко В.В. провели захоплюючий захід «День іменинника». Діти виготовили листівки та склали вірші-привітання до дня народження. Два нових волонтери Остін Доуел та Джаред Менє завітали цього дня до табору та розважали дітей цікавими американськими іграми.

“Eccentric people” (Молодіжні субкультури) – саме під таким гаслом пройшов сьогоднішній день (02 липня) у таборі «Іноземна мова».

Діти відвідали сільську бібліотеку, де переглянули цікавий документальний фільм про «Молодіжні субкультури», а також взяли активну участь у вікторині «Диваки та фріки, хто вони такі?», яку підготувала працівник Піщанської сільської бібліотеки Войтенко І. А.

Після екскурсії вихованці табору провели диспут на тему: «Які молодіжні субкультури найкращі?» та виготовили постери, присвячені таким молодіжним субкультурам : аніме, геймери та готи.

У вільний час вихованці табору отримали цікаве завдання від вихователів, вони мали розшифрувати кросворд відомої пісні «Up on the roof» та вписати пропущені слова до тексту цієї пісні. Найшвидшими виявилися учні 10 класу Маліновський Ростислав та Самаріна Юлія.

3 липня Лобан І.Л. провела тренінг, долучивши вихованців табору «Rainbow» до всесвітньої акції «День без поліетилену».

Похід до пожежної станції, де учням у цікавій формі розповіли про нелегку роботу пожежників та показали свою техніку, обладнання, костюми. Спортивні змагання, які провели вихователі Пидорина В.А., Івасенко В.В. Ігри та спілкування з волонтерами. Як завжди смачні сніданок та обід. Все це зробило день в таборі яскравим та незабутнім!

4 липня – надзвичайно насичений, святковий та передостанній день із привітаннями для американських друзів із Днем Незалежності Америки! А ще ярмарка, фрізбі, ігри та позитивний настрій!

В останній день табірної зміни вихованці табору «Іноземна мова» виготовили проекти на тему: «My summer wish project», в яких поділилися своїми планами на літо.

З цікавістю діти провели останній табірний день з волонтером з Корпусу Миру Скоттом: востаннє зіграли в американський футбол, покидали фрісбі та переглянули фільм на англійській мові «Avatar».

Приємним сюрпризом для учнів було їхнє нагородження грамотами та невеличкими сувенірами на згадку.

Діти, вихователі та всі працівники табірної зміни з нетерпінням чекають на наступні літні канікули та зустріч зі своїми новими друзями!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)