Цікавий відпочинок у таборі "Інтелектуал" при Піщанській гімназії

Дата: 01.07.2019 16:18

27 червня, напередодні святкування Дня Конституції України, для вихованців табору «Інтелектуал» проведено виховний захід «Я - громадянин України». Дітей познайомили з основними правами та обов’язками громадян України. Потім вихованці відвідали сільську бібліотеку, де для них організували круглий стіл «Конституція - Основний Закон держави». Також діти здійснили пішу екскурсію околицями та луками с. Піщане.

1 липня вихованці табору «Інтелектуал» відвідали Музей АТО. Діти з захопленням слухали цікаву розповідь Полякова Володимира Юрійовича про експонати музею, про героїв АТО, про колишніх учнів, які воювали на сході України. Для вшанування пам’яті загиблих кременчужан діти запалили свічку пам’яті. Учні змогли приміряти на себе каски та бронежилети, побачили фото з районів бойових дій. Потім вихователі Стіба Н.О. та Коваль Л.О. провели екскурсію до Парку Миру. Після обіду діти грали в рухливі ігри з м’ячем.

2 липня вихованці  табору «Інтелектуал» взяли участь у різноманітних конкурсах та вікторинах. Краплина І.М. провів військово-патріотичний конкурс «Найвлучніший», в якому перемогла команда дівчат. Горіславець Т.І. влаштувала конкурс «Мить удачі». Вихователь Стіба Н.О. провела екологічну вікторину «Екологічна стежина». Також діти відвідали сільську бібліотеку, де їм провели виховний захід «Етикет у нашому житті».

3 липня для вихованців табору «Інтелектуал» вихователі Коваль Л.О. та Стіба Н.О. влаштували спортивно-розважальну гру «Роби як я, роби краще мене», під час якої діти змагалися на спритність та витривалість.

Для виховання екологічної культури та формування навичок щодо утилізації відходів Лобан І,Л. провела майстер-клас «Життя без поліетилену». Потім діти з захопленням пограли в гру «Екологія і ми».

4 липня для дітей була організована екскурсія до краєзнавчого музею міста Горішні Плавні. Діти побачили рештки тварин льодовикової епохи, знаряддя праці та речові пам’ятки стародавньої історії, знайдені під час робіт в кар’єрі. Значний інтерес викликали предмети побуту в етнографічній експозиції «Українська хата». Учнів зацікавила історія виникнення ГЗК, процес переробки руди та виготовлення металевих окатишів. Потім діти прогулялися парком, помилувалися лебедями та природою.

5 липня, в останній день роботи табору «Інтелектуал», відбулося урочисте закриття табірної зміни. Діти підготували художні номери, із задоволенням потанцювати під запальну музику. Вихованців табору нагородили грамотами за активну участь в інтелектуальних та спортивних змаганнях та вручили невеличкі цінні подарунки. Швидко і весело промайнула табірна зміна, хлопчики і дівчатка отримали масу позитивних вражень і емоцій, здружилися  і чудово провели час. Вихователі табору «Інтелектуал» бажають своїм вихованцям гарно і змістовно провести решту літніх канікул.