Для вихованців табору "Інтелектуал" провели інтернет-подорож "Піднебесна імперія"

Дата: 27.06.2019 11:16

4 січня Україна і Китай відзначили 25-річчя встановлення дипломатичних відносин. Країна Східної Азії зробила величезний внесок у розвиток світового мистецтва, науки у культури. Вона одна з найбільших країн-інвесторів світу. Тому 2019 рік Китаю - зрозумілий і символічний жест України.

26 червня для учнів пришкільного літнього табору відпочинку «Інтелектуал» Піщанської гімназії була проведена інтернет-подорож «Піднебесна імперія».

Діти ознайомились з географією, економікою, політикою, історією Китаю та національною кухнею. Китайська мова має особливий шарм, а також і складність.
  Завідуюча бібліотекою Войтенко І.А. запропонувала онлайн-урок «Вивчаймо китайську». Діти уважно слухали і намагались повторювати слова китайською мовою.