ЦНАП: послуги доступні для всіх

Дата: 25.06.2019 10:14

«ЦНАП: послуги доступні для всіх». Під такою назвою пройшли громадські слухання в с. Кривуші. Начальник ЦНАПу Наталія Володимирівна Миколаєнко розповіла  присутнім про те, які саме послуги будуть надаватися жителям громади.

На питання, що виникали в ході зустрічі, дав відповідь Євген Владиславович Кусяка, перший заступник сільського голови.

Слухання відбулися в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується міжнародною організацією IREX та Асоціацією міст України.

Вже третій рік Піщанська сільська бібліотека для дорослих спільно з громадською організацією «РАДІУС» беруть участь у цьому проекті, тим самим, допомагаючи налагодити діалог між жителями громади та органами місцевої  влади задля  взаємодії та подальшої співпраці.