Цікавий відпочинок у пришкільному таборі "Іноземна мова" при Піщанській гімназії

Дата: 20.06.2019 09:43

18 червня був особливий день у таборі «Іноземна мова». З учнями працювали три американці-волонтери Корпусу Миру. Волонтер Скотт Бучхольц та його колеги: Кірстен Дік, яка працює в Полтавському педагогічному університеті та Тай Ху із Диканської школи. Діти прослухали лекцію про важливість вивчення англійської мови. Для того щоб зрозуміти одне одного краще, вони поділилися на пари та провели інтерв'ю, ставлячи цікаві запитання. Волонтери підготували багато цікавого матеріалу на тему "Комп'ютерний сленг та абревіації". Користуючись електронною дошкою та своїми смартфонами, діти змогли віртуально переміститися у світ комп'ютерного сленгу. У перервах між роботою волонтери проводили цікаві пізнавальні ігри та ігри на свіжому повітрі.

Третій день в таборі «Rainbow» пройшов дуже продуктивно. В таборі працювали волонтери, а також вихователі Яцина В.В. та Мироненко Д.М. Вихователі та діти, разом з американськими наставниками, обговорили проблеми людей з фізичними та психічними вадами, зіграли в традиційну американську гру "Фрізбі", "Winkle killer"," Who am I?". Завершили день психологічним тренінгом «Не смійся з мене: я важливий», який провела практичний психолог Чикун Л.М..

У групі панувала дружня, довірлива атмосфера. Під час занять вихованці поповнили свій лексичний запас новими словами, прониклися проблемами людей з різними вадами на занятті: «Чи зручно тобі у чужому взутті?»

20 червня в англомовному таборі «Rainbow» святковий бал! Зарядка у костюмах, гарний настрій,чимало уваги! Волонтери Скот та Лілі заряджають своєю харизмою та енергією! Після балу не прийом, а Американський футбол! А ще дослідження правил етикету, проекти та нові відкриття!

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. Тому 24 червня день у таборі «Іноземна мова» був присвячений розкриттю талантів учнів. Вихователі Пидорина В.А., Івасенко В.В. та волонтер Скотт Бучхольц провели шоу талантів «Молоді та талановиті». А потім усі дружно відправились на екскурсію до свічкового заводу у м. Кременчук.

Також табір відвідав волонтер КМ із Кременчука Макс. Разом із Скоттом вони проводили цікаві активні ігри на свіжому повітрі, які так подобаються дітям. Тому можна із впевненістю сказати, що день був чудовий та повний незабутніх вражень!

В таборі іноземної мови «Rainbow» при Піщанській гімназії новий день – нові враження! 25 червня наповнене яскравими барвами: чудове спілкування з волонтером Скоттом, водні види спорту, активні ігри, а ще безліч пізнавального, несподіваного та наднового матеріалу.

У переддень святкування Дня Конституції англомовний табір долучається до привітань! Цікава вікторина та дебати підняли настрій усім учням. Ми горді за знання та активну життєву позицію наших дітей, які вірять у світле демократичне майбутнє нашої країни. А ще картинна галерея та особиста виставка Ольги Горпинченко, екскурсія до типографії та прогулянка парком!