Відпочинок у таборі відпочинку «Сонечко» Гориславського НВК

Дата: 14.06.2019 10:46

«Сплітаємо віночок із бантиків й пісень. Із друзями проводимо ми кожен літній день», – під таким девізом пройшов «День бантиків» в таборі «Сонечко» Гориславського НВК. До цього дня кожен готувався ретельно.  Після сніданку відбулася міні-презентація на кращий бантик. Вихованці розучили вірші, прикрасили себе різноманітними бантиками, взяли участь у конкурсах, іграх із бантиком. Виступи дітей вразили своєю оригінальністю, креативністю, творчістю.

У перервах між конкурсами лунала музика, звучав веселий дитячий сміх.  А також діти загартовували свій організм, бризкаючись теплою водою. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою.

12 червня у таборі провели «День здоровя», метою якого було привернути увагу дітей до питань охорони здоровя, залучити підростаюче покоління до здорового способу життя. День розпочався лінійкою та ранковою зарядкою. Дяченко В.В., медична сестра, провела бесіди: «Життя і здоров’я – найбільші цінності людини» та «Шкідливі та корисні звички». Для дітей провели  конкурс «Веселий рибалка», до якого вихованці готувалися вдома.  Переможцями стали  Пальоха Даша, Пальоха Катя  та Пальоха Оля.

Завершився «День здоровя» рухливими іграми та розвагами вихованців на свіжому повітрі, де проводились  змагання «Олімпійці серед нас».

13 червня діти відправились на екскурсію до м. Кременчука в музей авіації, краєзнавчий музей та парк Миру. Після екскурсії відбувся святковий концерт, присвячений закриттю табірної зміни «Табір, до побачення», який підготували вихованці разом з вихователями. Концерт свідчив про яскраві, веселі та щасливі дні, проведені в таборі. Діти також отримали подарунки та солодощі на згадку про табірну зміну.

Стало доброю традицією щороку зважувати дітей в таборі на початку і в кінці табірної зміни. Результати показали, що більшість дітей поправились в таборі, підросли  і оздоровились.

Впродовж 14 днів вихованці брали участь у різноманітних виховних заходах, екскурсіях, конкурсах, змаганнях.