Цікавинки для вихованців пришкільного табору «Веселка» Кривушівського НВК

Дата: 11.06.2019 14:04

10 червня в приміщенні Кривушівського сільського клубу, завідувачем Шиловою Оленою Олександрівною організовано і проведено для вихованців пришкільного табору «Веселка» конкурсну програму «Містер табору 2019».

Хлопчики взяли участь у різноманітних, цікавих, веселих конкурсах. Оцінювали учасників конкурсу журі у складі: начальник табору Левченко Н.В., завідувач бібліотекою Чемерис Л.С., вожаті табору Самойленко А., Веризонська А.

«Містер табору» обрано Миколу Христенко, І віце - Містер – Євгена Дем’яненко, ІІ віце – Містер - Станіслава Велігодського, які нагороджені грамотами.

Завідувач бібліотекою, Чемерис Людмила Станіславівна, для вихованців   пришкільного табору «Веселка» провела вікторину «У світі казки чарівної».

Завідувач клубу, Шилова Олена Олександрівна, підготувала аудіо матеріал, діти вдало інсценізували казки «Рукавичка», «Колобок», «Півник і двоє мишенят».

За бажанням малечі продемонстровано  фільм-казка «Дванадцять місяців».

Діти перегорнули сторінки улюблених казок, зустрілися з їх героями і вкотре переконалися, що добро завжди перемагає зло.