Успішний старт спартакіади

Дата: 10.06.2019 09:34

8 червня в с. Піщане відбулись зональні змагання обласної спартакіади на «Кращу спортивну громаду Полтавщини».

На центральному стадіоні села Піщаного та в спортивному залі Піщанської гімназії у безкомпромісній боротьбі зустрілись команди футболістів, волейболістів, тенісистів та шашкістів з  Глобинської, Недогарківської Новознам’янської, Омельницької, Пришибської та Піщанської ОТГ.

До фінальної частини змагань вийшли: шашки: 1м. - Піщанська громада; 2-3м.- Омельницька громада; 2-3м. - Глобинська громада: 4м.- Новознам’янівська громада.

Настільний теніс: 1м. - Пришибська громада; 2-3м. - Омельницька громада; 2-3м. – Новознам’янівська громада; 4м.- Глобинська громада.

Волейбол: 1-2м. – Новознам’янівська громада; 1-2м. - Глобинська громада.

Міні-футбол: 1-2м. - Недогарківська громада; 1-2м. - Глобинська громада.

Фінал спартакіади відбудеться 15 червня о 10.00 год. в с. Засулля Лубенського району. Крім змагань з видів спорту, які були представлені в зональних турнірах, команди змагатимуться в гирьовому спорті, перетягуванні канату і в сімейній естафеті «Тато, мама, я- спортивна сім’я».