Розваги у пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням   дітей  «Веселка» Кривушівського НВК

Дата: 07.06.2019 11:42

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням   дітей  «Веселка» Кривушівського НВК розпочав свою роботу з подорожі у формі квесту по станціях: «Карусель», «Лего Ленд», «Спортландія», «Умілі руки».

Вихованці табору відвідали парк Миру, побували на виставці військової техніки. Цікаво пройшла екскурсія у м. Кременчук до Міського саду.   Під час подорожі діти прогулялися Міським садом, спостерігали за лебедями, черепахами та  рибками, зробили цікаві фотографії. Потім гарно розважилися на дитячих атракціонах у сквері Сосновому. На завершення поласували морозивом.  Усі веселі і з гарним настроєм повернулися додому.

«Краса врятує світ» – під таким девізом пройшов конкурс  краси «Міс Табору 2019». Дівчатка активно взяли участь у конкурсах, в яких демонстрували свої здібності, комунікативність, уміння презентувати себе. Кожна учасниця стала переможницею у своїй номінації.

6 червня в таборі «Веселка» пройшов День індіанців. Була проведена конкурсна програма, в ході якої діти «перетворилися» на справжніх індіанців. Вони розділилися на  племена «Ягуари» і «Вогняна стріла». Учасники  розфарбували обличчя і виготовили головні індіанські убори. Між племенами були проведені змагання: «індіанці» носили до племен здобич, приносили воду, виконували  танці, їздили на «конях», проходили смугу перешкод.