Триває кампанія по сплаті земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки (нерухомість)

Дата: 07.06.2019 11:20

Відділ комунальної власності та земельних відносин виконавчого комітету Піщанської сільської ради інформує, що на даний час триває кампанія по сплаті земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки (нерухомість).  Відділ веде прийом громадян у приміщенні ЦНАПу за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137.

На даний час надходження по сплаті земельного податку склали 33 % від запланованих показників громади. Тому нагадуємо, що власникам земельних ділянок необхідно здійснити оплату земельного податку за 2019 рік. У приміщенні ЦНАПу за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137 можна не тільки отримати платіжне повідомлення на сплату податку, а й оперативно здійснити платіж у терміналі «Приватбанку» з мінімальною комісією. Працівники ЦНАПу завжди раді Вам прийти на допомогу!