Відпочинок у пришкільному таборі «Сонечко» Піщанської гімназії

Дата: 07.06.2019 09:44

На початку зміни у таборі «Сонечко» Піщанської гімназії, діти відвідали мед.кабінет, де медсестра провела зважування вихованців.

Команда «Смішарики» потрапили на «Бал квітів», де поринули у світ легенд, віршів, пісень. В той час, команда «Смайлики» проявляли  ерудицію у вікторині «Світ квітів». Цікаво пройшла спортивно-розважальна гра «Передай квітку». Змагалися команди «Троянда» і «Тюльпан». Перемогла швидкість, спритність і вміння працювати разом. «Квіткову фантазію» створювали  наймолодші вихованці табору.

Наступного дня табір розпочав свою роботу  із святкового заходу «День Природи», де дві команди змагалися в знаннях про природу. І як завжди перемогла дружба.

Учні 3 класу створили колаж «Збережемо природу», де помістили поради про збереження природи. Також пройшла вікторина з командою «Бешкетники» на «Кращого знавця природи».

Діти з радістю відвідали Клуб веселих та кмітливих «Буду я природі другом» і проявили свої творчі здібності. Інна Леонідівна Лобан провела екологічний урок з вихованцями табору «Сонечко» на тему «Як сортувати сміття». Подарунком цього дня була весела дискотека.

Весело та цікаво розпочався «День фантазерів» пришкільного табору «Сонечко» Піщанської гімназії! Діти провели конкурс віршів та частівок. «Смішарики» та «Смайлики» брали участь  в «Перегонах на мітлах». Також пройшов неймовірний конкурс «Міс Сонечко». Це свято грації, краси, посмішок! 10 учасниць, які взяли участь  у дефіле, танцювальному  марафоні розказали про своє хобі та мрії. Не витримало навіть журі (це хлопці із загону «Бешкетники»). Судді теж пішли танцювати! А перемога... Краса та дружба!!!

В «День Жахів» діти їли в «Харчевні людожера».  В «Драконовій майстерні» відбувалися чарівні дива. Зарядка пройшла із «Розминки Жахливчиків», до дітей на чарівному інвентарі завітала Баба Яга! На «Хвилинці відпочинку», який провела Москаленко Наталія Володимирівна, команди «Дракули», «Лісовики» і «Водяники» провели конкурс «Змагання нечистої сили»!

В цей час на сільському стадіоні «Фіксики» і «Бешкетники» брали участь у змаганнях з футболу. Частина вихованців захищала честь Піщанської гімназії, а інші діти вболівали. День закінчився психологічним тренінгом «Маска» (арт -терапія), який провела психолог гімназії Чикун Людмила Миколаївна.

Вихованці табору «Сонечко» Піщанської гімназії завітали до Казки! Дуже весело і цікаво пройшов конкурс «Живі картинки». Також вихованці пограли в пантоміму «Пізнай казку», розучували казкові ігри та проводили вікторину казок.

На танцмайданчику, муз.керівник, Москаленко Наталія Володимирівна, провела цікавий танцювальний «Яблуневий марафон», де діти проявили себе в  креативності та танцювальних рухах!

Команди «Смішарики»  і «Смайлики» відвідали пожежну частину і прослухали бесіду по техніці безпеки з вогнем.

Психолог гімназії, Чикун Людмила Миколаївна провела психологічну годину «Країна мрій» малювання в групах, а також діти складали групову історію за допомогою  метафоричних карт.

11 день табору «Сонечко» Піщанської гімназії розпочався з конкурсу бантиків "Король і Королева бантиків". Королевою стала Москаленко Аліна, а Королем Безклинський Олексій.

Діти своїми умілими рученятами створювали композиції на тему "Юні дизайнери", також виготовили композиції із бантиків.

Цікаві були розваги на свіжому повітрі і весела музична година з вихованцями загону "Бешкетники" та "Фіксики".

"Смайлики " і "Смішарики" здійснили цікаву автобусну подорож до міста Кременчука. З позитивними враженнями діти повернулися додому.