Відпочинок у пришкільному таборі «Сонечко» Гориславського НВК

Дата: 06.06.2019 11:53

У пришкільному таборі «Сонечко» Гориславського НВК відпочиває 25 дітей. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку.

У перший день для дітей було проведено конкурс малюнків на асфальті «Усе найкраще – дітям!», під час якого учні активно проявили свою творчість та фантазію. Вихованці табору розповідали речівки, девіз табору, співали пісні загону, створювали газету очікування «Чого я чекаю від табору».

Кругосвітня подорож «Чудове поруч» проходила у вигляді квесту. Кожна дитина табору побувала  в ролі «пірата», який шукав скарб на кораблі, долаючи певні перешкоди. Скарбом на кораблі були повітряні кульки, які дісталися кожному вихованцю.

У «День тварин» діти із захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців цікаві і смішні випадки з їхнього життя. Вихователі Шимон А.Ю. та Оникій С.А. провели цікаву вікторину «Світ навколо тебе», під час якої діти змогли якомога більше дізнатися про життя «братів наших менших». Продовжувався День тварин на конефермі в с. Піщане, де для дітей були організовані спортивні змагання «Поклик джунглів». Діти мали змогу позмагатися, покататися на конях, а також погодувати їх. Захоплюючою і цікавою була також   екскурсія і  на страусину  ферму в с. Піщане. Закінчився День тварин у таборі «Сонечко» конкурсом малюнків «Веселий зоопарк», де діти з допомогою фарб і пензлика висловили своє враження від побаченого.

Під час конкурсу «Чисте довкілля» вихованці навчилися сортувати сміття.

4 червня в таборі відбулася екскурсія до місцевого млина та до ставка. Діти із задоволенням мандрували стежинами рідного краю і дізналися багато цікавого та корисного.

5 червня 2019 року у таборі «Сонечко»  Гориславського НВК – День «навпаки». Розпочався день із ранкової зарядки та привітання в гумористичній формі. Начальник табору ознайомила дітей зі «святковим меню», після чого вихованці відвідали їдальню й переконались, що меню в табірному куточку – це жарт. Для дітей була організована екскурсія до сільського будинку культури, де  бібліотекар  Корзун І.В. провела для дітей майстер – клас  «Книжкова лікарня». Вихователі Середа О.В. та Оникій С.А. провели вікторину про права і обовязки дитини, конкурс «Володар найбезглуздішого костюма». Найактивніших учасників було нагороджено призами. Закінчився День «навпаки» конкурсом малюнків «Щасливе дитинство», іграми та розвагами.

6 червня у пришкільному таборі «Сонечко» Гориславського НВК відбувся День гумору під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!». Хоча всі звикли святкувати День гумору 1 квітня, діти з нетерпінням чекали цього дня, який пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: «Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоровя!».

З метою зацікавлення та створення гарного настрою дітей в оздоровчому таборі проводились екскурсії до пожежної частини в с. Піщане, до  м. Кременчука  (виставка 3Д – «Джунглі», Міський сад). Вихованці також відвідали шкільну бібліотеку, де Сорока В.І.  провела дітям «Веселу гуморину». Цілий день діти багато та щиро сміялися, подорожуючи цікавими місцями рідного краю.

День фантазера в таборі пройшов під девізом: «Ми ще не чарівники, ми лише вчимося!». Діти були справжніми чарівниками, приймаючи участь у конкурсі казок «Мені приснився чарівник», який провела сільський бібліотекар Корзун І.В. та вернісажі малюнків «Чудеса, які я бачив», організовані вихователями Погорілець О.В. та Оникій С.А.

У сільському будинку культури для вихованців табору було проведено конкурс частівок, пісень та дискотеку. День пройшов змістовно, весело, цікаво і фантастично.