Прийом громадян працівниками Кременчуцького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Дата: 17.05.2019 08:49

15 травня 2019 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, в рамках угоди про співробітництво між Кременчуцьким відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області та Піщанською сільською радою, відбувся прийом громадян начальником відділу медичних та соціальних послуг відділення Тетяною Федорівною Дружко.

Особливу увагу відвідувачів викликало питання медичної реабілітації у санаторно-курортних закладах за рахунок Фонду. Усі, хто працює та сплачує єдиний соціальний внесок (ЄСВ), мають право скористатися цим видом допомоги за умови медичних показань після перенесених захворювань та госпіталізації. Також підпадають під цю категорію застраховані у Фонді соціального страхування вагітні жінки з порушенням перебігу вагітності.

Наступний прийом громадян працівниками   Кременчуцького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області орієнтовно відбудеться 29 травня (більш детальна інформація про дату прийому за телефоном: (0536) 75-83-04).