З Днем Перемоги!

Дата: 09.05.2019 09:32

9 Травня це – особливий день. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

У цей славний день, ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Cвята пам’ять про Другу Світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

У роки боротьби з фашизмом, наші співвітчизники показали приклади масового героїзму та відданості своїй Батьківщині. Це було на фронті, коли воїни безстрашно йшли у бій і, не замислюючись, жертвували життям. Це було в тилу, коли жінки та підлітки, не зважаючи на труднощі, забезпечували фронт всім необхідним, зберігали економічну стабільність держави в неймовірно важких умовах.

У цей урочистий день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей.

Вічна їм, світла пам’ять.

Нам є з кого брати приклад. Більшість героїв-визволителів не дожили до сьогоднішньої дати. Та, дякуючи Богові, залишаються серед нас ще ветерани, які продовжують боротьбу за життя і залишаються для нас взірцем мужності і героїзму.

Земний уклін вам, дорогі ветерани за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.

Наше нове завдання – не дати прийдешнім поколінням забути, якою ціною нашому народові далася свобода.

Ми всі – одна команда. Я знаю, піщанці  завжди працювали на стабільність у своєму чудовому, рідному краю. У нас єдина мета – зробити все можливе для процвітання Піщанської громади та України в цілому.

Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. Ми перемогли в далекому 1945 – будемо перемагати завжди, адже сила нашого народу в любові до своєї Батьківщини та непереборному бажанні жити у вільній, щасливій і мирній країні!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Піщанської сільської ради, від себе особисто, дозвольте побажати всім Вам, шановні земляки, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай на нашій землі буде лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість!

З Днем Перемоги!

З повагою, сільський  голова       О.П. Красницький