Створення у Піщанській ОТГ діалогової платформи між молоддю та органами місцевого самоврядування

Дата: 06.05.2019 09:11

03 травня, в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна, відбулась зустріч представників виконавчого комітету Піщанської сільської ради з молоддю Піщанської громади, головна мета якої – формування молодіжної політики в громаді.

Створення сприятливих умов для самореалізації молоді є особливо важливим напрямом для розвитку громади. Під час зустрічі обговорили створення молодіжного простору у Піщанській ОТГ. Адже, активна участь молоді у процесах прийняття рішень та вирішенні проблем в громаді, де вони проживають, має важливе значення у процесі розбудови відкритого, демократичного, солідарного та квітучого суспільства.