Участь талантів Піщанської ОТГ у чемпіонаті Полтавської області GOLDEN STARS – 2019

Дата: 23.04.2019 15:28

Колективи народного танцю «Візерунок» Піщанського центру культури і дозвілля, «Любисток» Гориславського сільського будинку культури, керівник Радочин Юлія Василівна, взяли активну участь у чемпіонаті Полтавської області GOLDEN STARS – 2019 в м. Кременчук.

В номінаціях:

• народна хореографія – колектив «Візерунок» за постановки «Дівчата з Полісся» посіли ІІ місце; «Веселі гончарики» - ІІІ місце;
  • стилізована хореографія – колектив «Любисток»  за номер «Маруся» - ІІІ місце;
  • сучасна хореографія (модерн) – колектив «Любисток» за постановку «Заманили» - ІІ місце.

«Візерунок» і «Любисток» нагороджені дипломами, кубками та медалями.

Учасники народного танцю отримали творчій досвід, емоційне задоволення і приємне враження від участі у конкурсі.