Знову піщанці переймають досвід у колег з Пирятинської ОТГ

Дата: 22.04.2019 08:25

18 квітня 2019 року Павлиш З. В., начальник відділу освіти, молоді та спорту  виконавчого комітету Піщанської сільської ради, та Миколаєнко Н.В., начальник центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради, відвідали Пирятинську міську ОТГ з метою вивчення передового досвіду «Реалізація проектів та програм Пирятинської міської ОТГ». Цікавими та змістовними були екскурсії до опорних навчальних закладів, де  мали змогу познайомитися із системою роботи опорних освітніх закладів, удосконалення освітніх послуг, та вивчили питання створення та функціонування ІРЦ.  Крім того, відвідали  Центр надання адміністративних послуг м. Пирятин та ПАТ «Пирятинський сир завод».

Дякуємо організаторам за можливість переймати досвід у найкращих.