У ЦНАПі в с. Піщане відбувся прийом громадян заступником начальника Кременчуцького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

Дата: 19.04.2019 15:03

17 квітня 2019 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, в рамках угоди про співробітництво між Кременчуцьким відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області та Піщанською сільською радою, відбувся прийом громадян заступником начальника відділення Іващенко О.В.

Були розглянуті питання щодо реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах, нарахування страхового стажу,  допомоги по тимчасовій непрацездатності. З приводу цих та інших питань громадяни отримали детальні консультації Олени Іващенко.