Перші користувачі термінала відчули переваги нової послуги

Дата: 18.04.2019 13:18

17 квітня 2019 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради (ЦНАП), що знаходиться за адресою: с. Піщане, вул. Київська, 137, запрацював термінал самообслуговування Приватбанку.

Перші клієнти термінала відзначили безумовні переваги такої послуги. Тепер усі бажаючі мають можливість оперативно та з мінімальною комісією здійснити цілий ряд  платежів: за комунальні послуги, Інтернет, телефон, телебачення, поповнити мобільний, виплатити кредит, а ще на місці оплатити послуги, що надаються у приміщенні ЦНАПу – реєстрації місця проживання, витягів з Державного земельного кадастру, державної реєстрації права власності, інших податків та зборів Піщанської сільської ради.