Освітяни Піщанської, Недогарківської та Пришибської ОТГ провели спільний семінар-практикум

Дата: 18.04.2019 11:07

Згідно плану роботи науково-методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради  17.04.2019р. проведено семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи, педагогів-організаторів, вчителів хімії, біології, природознавства та основ здоров’я  «Системний підхід до побудови оптимальної моделі внутрішкільної методичної роботи в ЗЗСО». Учасники семінару переглянули відеофрагменти комплексно-хвильових уроків. Шахман І.В., заступник директора Недогарківського ліцею,  провела методичний тренінг «Визначення основних векторів змін шкільної методичної роботи в контексті реформування освіти в Україні».

Цікаво і змістовно Яцик О.І., педагог-організатор, провела навчальну гру Ради Європи «Країна Гідності». Учасники семінару – педагогічні працівники навчальних закладів  Недогарківської, Піщанської, Пришибської сільських рад  окреслили завдання щодо реалізації концепції «Нової української школи» та побудови оптимальної моделі внутрішкільної методичної роботи.