Піщанська гімназія увійшла до сотні шкіл-переможців проекту Zero Waste School

Дата: 17.04.2019 11:07

17 квітня учасники команди «Успіх» Піщанської гімназії зустрілись із сільським головою та розповіли про свою участь у проекті Zero Waste School.

З кожним роком проблеми сортування сміття в Україні набувають загрозливого значення: масове забруднення озер та річок, накопичення пластикових пляшок і пакетів в паркових і лісових зонах (що призводить навіть до смерті тварин) – усе це залишає нашу країну позаду європейських реформ, націлених на підвищення  загального життєвого рівня. Важливо з дитинства виховувати повагу до навколишнього середовища та привчати самостійно піклуватися про світ.

Учні заручились підтримкою Олександра Петровича Красницького, і готові залучати до співпраці якомога більше молоді та впроваджувати культуру сортування відходів у своєму навчальному закладі, у громаді, а згодом і у світі. Разом із партнером Coca-Cola Foundation  та компанією Coca-Cola, команда підтримує їхню глобальну ціль «Світ без відходів». Реалізація «Zero Waste» дозволить усунути всі викиди на землю, воду або повітря, які загрожують планетарному, людському, тваринному або рослинному здоров’ю.