Триває прийом заявок підприємств на участь в обласному конкурсі «Кращі товари Полтавщини»

Дата: 16.04.2019 16:08

Мета конкурсу – це популяризація місцевих торгових марок, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними товарами, виробленими на Полтавщині.

Цьогорічні категорії номінантів:

• Харчові продукти;
  • Вироби народних художніх промислів.

Вимоги до учасників:

Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти господарської діяльності всіх форм власності, які провадять свою діяльність на території Полтавської області.

У номінації «Харчові продукти» розподіл номінантів відбувається по напрямках:

• виробництво молочної продукції;
  • виробництво м’ясної продукції;
  • виробництво кондитерських виробів;
  • виробництво продуктів борошно-круп’яної промисловості;
  • виробництво хлібобулочних виробів;
  • переробка овочів та фруктів;
  • виробництво соняшникової олії;
  • виробництво мінеральних вод.

У номінації «Вироби народних художніх промислів» номінанти можуть бути представлені в таких витворах мистецтва як гончарство, художня вишивка, художня обробка дерева, ткацтво і килимарство, декоративний розпис, плетіння з рогози тощо.

Продукція, яка за результатами конкурсного відбору буде визнана кращою, отримає місце на тематичних експозиційних банерах та стендах, розміщена на відповідних офіційних Інтернет-ресурсах та увійде до промоційного двомовного каталогу «Кращі виробники Полтавщини» - 2019.

Каталог буде розповсюджено під час офіційних іміджевих заходів обласного рівня, робочих зустрічей керівництва області з представниками торгово-економічних місій та розповсюджено через мережу дипломатичних установ України, акредитованих за кордоном.

Все це дозволить якісно представити продукцію виробників Полтавщини на внутрішньому ринку з подальшою перспективою просування на міжнародні ринки.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває до 30 квітня 2019 року.

Для участі необхідно заповнити анкету-заявку та подати її разом із відповідним пакетом документів, згідно до встановленого переліку до Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації. (форми на строрінці конкурсу на сайті ОДАhttps://bit.ly/2HUTmcE )

Контактна інформація:

м.Полтава, вул.Соборності 45, каб. 212, тел: +38(0532) 60-43-10