Сеанс одночасної гри в шашки
Гупало Микола Миколайович, вчитель фізичної культури Кривушівського НВК, продемонстрував свій талант одночасної гри в шашки з 9-ма учнями школи (по одному представнику від класу). Визначення найкращого шашкіста класу відбулося напередодні. В кожному класі пройшли змагання з шашок, де учні змагались між собою за почесне місце ввійти в першу десятку найкращих шашкістів школи.
Учасники змагань:
1. Дем`яненко Євген - 2 клас
2. Ліпов Назар - 2 клас
3. Захаров Єгор - 3 клас
4. Войткевич Євген - 4 клас
5. Яцина Микола - 5 клас
6. Гонтаренко Данило - 6 клас
7. Палій Богдан - 7 клас
8. Шабріна Світлана - 8 клас
9. Доршенко Вадим - 9 клас
"Шашки – доволі інтелектуальна гра. Вона простіша за шахи і надзвичайно цікаваю. Гра розвиває критичне мислення в дітей, логіку та творчі здібності. Найцінніше - це спілкування дітей між собою," – відмітив Микола Миколайович.
Запрошуємо Вас 18 квітня позмагатися із Миколою Миколайовичем у цій грі (в спортивному залі Кривушівського навчально-виховного комплексу).