17.04.2019 з 10-00 до 12-00 буде проводитися консультаційний прийом

Дата: 15.04.2019 10:00

До уваги керівників, голів комісій (уповноважених) по соціальному стахуванню, бухгалтерів підприємтств, установ, організацій, а також населення Піщанської селищної територіальної громади.

17.04.2019 з 1000 до 1200 буде проводитися консультаційний прийом заступником начальника  Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області щодо практичного застосування чинного законодавства по соціальному страхуванню, а саме:

1. Висвітлення останніх змін в нормативно-правовій базі Фонду соціального страхування України.

2. Нарахування та виплата допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання.

3. Призначення страхових виплат внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

4. Страхові виплати потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

5. Реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань.