Велике прибирання

Дата: 12.04.2019 14:38

Навесні починається наймасштабніше прибирання в усіх селах та містах України. Саме від людей залежить обсяг та якість проведених робіт. Адже всі ми хочемо жити в населених пунктах, де ошатні будинки, чисті і затишні вулиці.

От і в Піщанській сільській об’єднаній територіальній громаді весна розпочалася з наведення порядку. Господарі осель чепурять двори, городи, сади, щоб було чисто і охайно в обійсті. Дбають про зовнішнє впорядкування вулиць біля своїх садиб, прибирають сміття, самовільно встановлені бордюри, каміння, будівельні матеріали, а також проводять обрізку дерев, гілки яких виходять за межі приватної території земельної ділянки.

На виконання рішення виконавчого комітету Піщанської сільської ради про проведення двомісячної акції благоустрою «За чисте довкілля», керівники всіх установ і організацій, мешканці села зобов’язані привести в належний санітарний

стан території, прилеглі до їхніх будівель і зробити це треба ще до Великодня.

Сільський голова О.П. Красницький висловлює щиру вдячність мешканцям громади, які активно долучилися до прибирання, а тих, хто зволікає, – закликає якнайшвидше розпочати роботи.

Дуже багато справ уже зроблено, але двомісячна акція благоустрою  «За чисте довкілля» триває, то ж долучаймося!