Методичне забезпечення організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура)

Дата: 26.03.2019 08:39

29.03.2019 року  на базі Піщанської гімназії відбувся семінар-практикум вчителів географії, економіки, фізичної культури та «Захисту Вітчизни» закладів загальної середньої освіти Піщанської, Недогарківської та Пришибської ОТГ з теми: «Методичне забезпечення організації  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») як складової національно-патріотичного виховання. Робота з топографічною картою. Орієнтування на місцевості. Рух по азимуту. Визначення рельєфу».

Присутні  ознайомилися  з основними правилами  проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), провели майстер-клас щодо підготовки до тактичних ігор на місцевості із етапами топографії та орієнтування.