Продовжується робота щодо покращення якості надання адміністративних послуг для населення Піщанської громади

Дата: 01.04.2019 16:38

01 квітня 2019 року спеціалісти з напрямку покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» відвідали  Піщанську сільську раду  з метою знайомства та вивчення стану громади щодо готовності до створення ЦНАП.

Під час зустрічі оглянули приміщення Центру надання адміністративних послуг, що знаходиться в центрі с. Піщане за адресою: вул. Київська № 137, провели нараду за результатами огляду приміщень ЦНАП та обговорили напрямки подальшої роботи.

Нагадаємо, що Піщанську об’єднану територіальну громаду відібрано для участі у третьому раунді Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг.