Інформація щодо проекту розвитку бізнесу для трудових мігрантів

Дата: 27.03.2019 09:08

ПРОЕКТ РОЗВИТКУ МАЛОГО БІЗНЕСУ Й САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ТРУДОВИХ МІГРАНТІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ

Інформація щодо проекту розвитку бізнесу для трудових мігрантів за посиланням:

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в Україні (USAID) розпочинає набір учасників у новий проект «Розвиток малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів та членів їхніх сімей».

Якщо ви трудовий мігрант (який збирається повертатися або вже повернувся до України) чи близький родич (дружина/чоловік, син/дочка) трудового мігранта, котрий зараз перебуває за кордоном, та бажаєте отримати безвідплатний грант до 4 000 доларів США на відкриття бізнесу або на розширення раніше відкритого, будь ласка, заповніть цю анкету. На заповнення анкети Вам знадобиться не більше ніж 5 хвилин.

Набір триватиме до 30 березня 2019 року.
УВАГА!
Для участі в проекті буде необхідно підтвердити досвід роботи закордоном. Наприклад, копія трудового договору, підтвердження грошових переказів на територію України (як відправник або отримувач цих переказів) або інший спосіб, який ви вважаєте прийнятним в даному випадку.
Відбір учасників відбувається на конкурсній основі відповідно до проектних критеріїв: подання заявки не гарантує, що Ви станете учасником проекту. Відібраним учасникам проекту зателефонують співробітники МОМ до 10 квітня 2019 року.

Усі персональні дані, які Ви надаєте в цій анкеті, зберігатимуться відповідно до суворих принципів захисту даних Міжнародної організації з міграції.