На базі  Піщанської гімназії відбулася  стратегічна сесія "Освіта в громаді: як досягти якості?"

Дата: 27.03.2019 08:56

26 березня 2019 року на базі  Піщанської гімназії відбулася  стратегічна сесія за участю батьківської громадськості, учнів та учителів з теми “Освіта в громаді: як досягти якості?”.  Професійні тренери  ТОВ «Осередок розвитку освіти» (Єщенко М.М.,Устименко Т.А.) ознайомили учасників з інноваційними формами роботи та шляхами розвитку освіти в громаді. Цікаво пройшла презентація напрацювань, де кожен зміг висловити свою думку, виконали головне завдання, яке стоїть перед кожним учасником освітнього процесу, – визначили пріоритетні  вектори руху задля підвищення якості освіти в закладах загальної середньої освіти Піщанської ОТГ.