Проведено семінар-практикум «Розвиток пошукової та пізнавальної активності учнів як засіб формування національно-патріотичних цінностей»

Дата: 20.03.2019 11:39

18.03.2019 базі  Кривушівського навчально-виховного комплексу Піщанської сільської ради науково-методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Піщанської сільської ради  проведено семінар-практикум «Розвиток пошукової та пізнавальної активності учнів як засіб формування національно-патріотичних цінностей» для вчителів історії та правознавства.

У ході семінару  розглянуто ряд  актуальних питань.  Учасники відвідали музей школи, ознайомилися з пошуковою діяльністю учнів Кривушівського НВК, познайомилися з прийомами мнемо технології.

Дякуємо педагогічному колективу Кривушівського НВК за підготовку  та творчий підхід до проведення заходу.