Залучення Піщанської молоді до проектної діяльності

Дата: 15.03.2019 10:48

Проектна діяльність – зараз одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції.

У рамках реалізації німецько-українського проекту «Мости партнерства задля розвитку місцевих громад» відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Піщанської сільської ради  спільно з відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Піщанської сільської  ради 14.03.2019 року на базі Піщанської гімназії проведено тренінг «Творчий потенціал та його реалізація».

Учасники заходу вчилися працювати в команді, виконували творчі завдання та практичні вправи з написання проектів, створили та захистили власні проекти. Досить цікавими були інтерактивні ігри, руханки, які стимулювали до роботи та активізували школярів.

Учні отримали багато цінної інформації та позитивні емоції від спілкування.