Залучення Гориславської молоді до проектної діяльності

Дата: 01.03.2019 10:10

У рамках реалізації німецько-українського проекту «Мости партнерства задля розвитку місцевих громад» відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Піщанської сільської ради  спільно з відділом економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого комітету Піщанської сільської  ради планує провести ряд тренінгів  щодо залучення молоді до проектної діяльності.

28.02.2019 на базі Гориславського навчально-виховного комплексу  відбувся перший тренінг «Творчий потенціал та його реалізація». У  ході  заходу  учасники вправлялися у виконанні творчих та креативних вправ, створили та захистили власні проекти.  Учні отримали змістовні теоретичні  знання і практичні навички, а ще позитивні емоції від спілкування.